Chata Nový Malín, přehrada Krásné

Nabízíme k prodeji chatu v osobním vlastnictví s podílem na pozemku a to v záhrádkářské kolonii mezi Novým Malínem a Hraběšicemi, poblíž přehrady Krásné. Chata má zděný základ, jinak je celodřevěná, nicméně velmi dobře udržovaná. V přízemí je místnost k sezení a kuchyňské zázemí - přívod užitkové vody do chaty, ohřev průtokovým ohřívačem. V patře je pak prostor pro spaní, vytápění chaty je lokální na TP, elektřina přivedena, chemická toaleta, bez koupelny. Pozemek okolo chaty je oplocen a osázen ovocnými stromy. Venkovní prostor jako chata samotná je udržovaný a nabízí relaxaci v přírodě s dostupností do okolí třeba i na kole. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře.

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Prodej obchodní prostory, 692 m², Lukavice

V obci Lukavice nabízíme k prodeji objekt, který je dnes nevyužívaný a ve stavu určeném k celkové rekonstrukci. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní stavbu, která dříve sloužila jako administrativní zázemí a jídelna k místní papírně. Zastavěná plocha objektu je 692m2 a ostatní plocha má výměru 623m2. Za roky, kdy je stavba bez pravidelné údržby a investic se její stav výrazně zhoršil, na což si dovolujeme případného zájemce upozornit. Další foto je tak na vyžádání u makléře zakázky. Objekt vhodný pro většího investora např. k bytovým účelům. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena 3 900 000Kč

Tel: 774 733 330

Rodinný dům, Vlachov 462m2

K prodeji rodinný dům v obci Vlachov, který prošel částečnou rekonstrukcí a je vhodný pro okamžité bydlení ať už trvalé či jen rekreační. Aktuálně jsou zde tři místnosti, kuchyň a koupelna. V domě jsou plastová okna, nové rozvody vody i elektřiny, vytápění kombinované krbovými kamny nebo plynovým kotlem s rozvody do radiátorů, ohřev vody elektrickým bojlerem. Voda i kanalizace veřejná. K domu náleží přilehlá zahrada i dvůr, kde je pod přístřeškem zázemí pro venkovní posezení. Dům je také reálné rozšířit do podkroví, nicméně to obnáší kompletní rekonstrukci. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena 3 130 000Kč

Tel: 774 733 330

Prodej, Pozemků pro bydlení, 4 780m² - Týn nad Bečvou

Nabízíme k prodeji lukrativní pozemky s bezkonkurenčním výhledem do okolí, ať už na hrad Helfštýn nebo na okolní lesy. Jedná se o pozemky, které jsou územním plánem schválené k výstavbě rodinných domů - individuální bydlení. Aktuálně se jedná o dva pozemky s výměrou 2 424m2 a 2 356m2, šířka cca 20m a délka cca 110m. Jejich prodej je možný i individuálně. Pozemek je převážně rovinatý, vede k němu zpevněná cesta a co se týče IS tak elektřina je na hranici jedno z pozemků, voda i kanalizace v ulici. V obci je základní občanská vybavenost - obchod, pošta, MŠ, ZŠ (1st.), výborná je rovněž dostupnost do větších měst a to do Přerova (17km) nebo Lipníku nad Bečvou (3km). Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Bytový či apartmánový dům Písařov

K prodeji apartmánový či bytový dům v obci Písařov, se třemi byty, parkovacím stáním a zahradou. Byt v přízemí má výměru 102m2 a jeho dispozice je 3kk. Pokoje v patře jsou pak dispozičně 2kk a jejich výměry jsou 50m2 a 66m2. Každý z těchto horních bytů má svůj vlastní el. kotel s rozvody do radiátorů, bojler a krbová kamna. Přízemní byt je napojen na tepelné čerpadlo zn. Thosiba (vzduch voda) a vyápění je podlahové. Koupelna disponuje vanou i sprcjovým koutem, WC je samostatné. Koupelny v patře jsou vybaveny sprchovými kouty, samozřejmostí jsou přípojky na pračku, součástí kuchyňských linek jsou rovněž spotřebiče. Byt přízemní má navíc potravinovou spíž a vlastní sklep. Mimo to je v domě společná technická místnost. Objekt je možné koupit celý nebo po jednotlivých bytech, ať už k trvalému bydlení či k rekreačním nebo komerčním účelům. V současné době probíhá rozdělení na samostatné bytové jednotky, kdy ke každé z nich bude jedno parkovací stání a část pozemku. V případě potřeby řešit koupi hypotečním úvěrem je možné ručit kupovanou nemovitostí. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Byt 3kk, 102m2 s parkovacím stáním a zahradou v Písařově

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 3kk o výměře 102m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je co do prostoru nadstandardně velkorysý. Byt je napojen na tepelné čerpadlo zn. Thosiba (vzduch voda), vytápění je v celém bytě podlahové, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje vanou i sprchovým koutem, WC je samostatné. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče, dále pak samostatná potravinová spíž i sklep. Mimo to je v domě společná technická místnost, k bytu náleží jedno parkovací stání a část zahrady. Byt se nachází v domě, kde jsou celkem tři byty a je tak možné objekt koupit celý nebo po jednotlivých bytech, ať už k trvalému bydlení či k rekreačním nebo komerčním účelům. V současné době probíhá rozdělení na samostatné bytové jednotky, takže v případě potřeby řešit koupi hypotečním úvěrem je možné ručit kupovanou nemovitostí. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Rodinný dům ve Svébohově

Prodej rodinného domu v obci Svébohov, která nabízí základní občanskou vybavenost. Dům samotný je zcela určitě určen k celkové reknstrukci, která pokud bude správně uchopena může novému majiteli nabídnout prostor k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Dispoziční řešení domu je v současné chvíli 2+1 s možností rozšíření ať už místo stávající dílny, která na dům přímo navazuje nebo do podkroví. Nemovitost je napojena na obecní vodovod, elektřinu i plyn, přípojka kanalizace před domem. K domu náleží menší pozemek. Pro více informací či jeho prohlídku kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena 1 200 000Kč

Tel: 774 733 330

Prvorepubliková vila v Zábřeze

Vila stavitele Adolfa Berky z roku 1937 s pozemky o celkové výměře 2899 m2. Z toho pozemek p.č. 2640/1 o výměře 2392 m2 nabízí potenciální výstavbu několika dalších domů, jelikož dle územního plánu patří mezi plochy obytné smíšené. V lokalitě výstavba RD již realizována a dále probíhá.
Třípodlažní prostorný dům je určen k částečné rekonstrukci a sestává ze dvou samostatných bytů s plochou větší jak 100m2, přičemž ten v přízemí disponuje šesti pokoji, ten v patře pak pokoji pěti. Půdorysy jednotlivých podlaží najdete v naší fotogalerii. Dále se zde nabízí možnost vybudování půdní vestavby, takže v domě mohou vzniknout až tři samostatné byty, suterén domu je v úrovni terénu, včetně garáže. Nemovitost je připojena na elektřinu, městský vodovod, veřejnou kanalizaci i plyn, přičemž odběrná místa pro el. a plyn jsou oddělená pro každý byt, vodoměry jsou instalovány poměrové. Vytápění: etážové topení a plynový kotel pro byt v patře a druhý plynový kotel s rozvody pro přízemní byt je umístěn v suterénu. Na zhradě je pak Vlastní studna s vodou užitkovou.
Rozsáhlý objekt je vhodný pro vícegenerační bydlení, sídlo firmy, lékařské ordinace nebo kombinace bydlení a komerčního využití. Jedná se o exkluzivní lokalitu v blízkosti centra, sportovního areálu, zastávek veřejné dopravy a veškeré další občanské vybavenosti. Nádherný výhled na Jeseníky z vyšších pater této prvorepublikové vily.
Pozemek p.č. 2640/1 (zahrada) je s ohledem na svoji výměru, lokalitu a možnost variabilního způsobu využití mimořádně hodnotný a na realitním trhu ojedinělý. Aktuálně na pozemku extenzivně udržovaná zahrada, převážně s výsadbou ovocných dřevin. Velice klidná lokalita, pozemek a jeho bezprostřední okolí tvoří zelenou oázu v blízkosti centra města. Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte-li zájem o více informací kontaktujte uvedeného makléře.

Cena 8 100 000Kč

Tel: 774 733 330 

2+1 Oskava, byt v cihlovém domě, zahrádka, garáž


Nabízíme k prodeji byt v cihlovém domě v klidné části obce Oskava. Byt s dispozičním řešením 2+1 má dva vzájemně neprůchozí pokoje, kuchyň s jídelním zázemím a samozřejmě koupelnu s vanou, přičemž WC je samostatné. Byt je v udržovaném stavu s ohledem na jeho užívání. V užívání je obecní pozemek u domu s venkovním posezením i garáž pro osobní auto, který je možno od obce přikoupit. Vytápění bytu je vlastní, a to krbovými kamny s rozvodem do radiátorů. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Ideální jako tzv. startovací bydlení nebo i investiční příležitost. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Tel: 774 733 330

REZERVOVÁNO

Chata k celoročnímu užívání ve Vojtíškově (Malá Morava)

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní stavbu, kdy v její přízemní části se nachází prostorná místnost s krbem, ideální jako zázemí při větším počtu hostů. V patře je pak hlavní denní část propojená s kuchňským zázemím a v posledním patře jsou pak dvě ložnice. Chata je vybavena k celoročnímu užívání, takže může být i alternatvou rodinného domu. Na pozemku za chatou se pak nachízí stavba určená k uchování zahradního náčiní, dílna, skladovací prostory. Pro milovníky zahradničení je zde nejen okrasná část, ale i ta užitková a to i vč. skleníku pro pěstování sezóních produktů. Příroda v okolí je velmi zachovalá, jsou zde ideální podmínky pro turistiku, zejména cyklo a agroturistiku, V zimě obec nabízí velké množství udržovaných lyžařských tras a sjezdovek. V blízkém okolí je možno využít lyžařské střediska na Dolní Moravě a ve Starém Městě pod Sněžníkem.

3 500 000Kč

Pro více informací volejte tel: 774 733 330

PRODÁNO

Prodej pozemků, Daskabát, 5542m2, orná půda, trvalý travní porost

K prodeji tři pozemky v k. ú. Daskabát, přičemž u dvou z nich se jedná o ornou půdu u třetího pak o trvalý travní porost. Výměra pozemků je 1835m2, 3636m2, 71m2. Všechny pozemky jsou v blízkosti dálnice D35 a nejsou zatíženy žádnou nájemní (pachtovní) smlouvou. Prodej je podmíněn koupí všech pozemků jako celku. 

Cena 380 000Kč

Tel: 774 733 330

© 2019 ORKA - Olomoucká realitní kancelář, Polská 595/12, 779 00 Olomouc, pobočka Zábřeh - Valová 268/2, 789 01 Zábřeh
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky