Byt 3+1 v centru Olomouce, ul. Tylova s parkovacím stáním v suterénu domu

Prodej bytu v lukrativní lokalitě Olomouce a to na ul. Tylova. Byt jehož dispozice je 3+1 se nachází ve 4. NP domu s výtahem. Jeho podlahová plocha činí 80m2 a k tomu disponuje jak lodžií, tak balkonem. V suterénu domu je pak vlastní parkovací stání. Byt samotný je velmi dobře dispozičně řešen, jeho pokoje jsou neprůchozí, koupelna prostorná, toaleta samostatná a dále je zde velký šatní prostor. Vytápění bytu řeší vlastní plynový kotel, který současně ohřívá i vodu. Byt je v udržovaném stavu, nicméně jeho rekonstrukce, která by splňovala aktuální trendy bude zcela jistě zapotřebí. 

Cena 7 240 000Kč

Tel: 774 733 330

2+1 Zábřeh, Školská

Prodej bytu v cihlovém domě s dispozicí 2+1 a výměrou cca 60m2. Byt se nachází v přízemí domu, který prošel celkovou revitalizací stejně jako byt samotný, který je po kompletní a velice vkusně provedené rekonstrukci. V celém bytě jsou nové rozvody - elektro, voda i plyn - vytápění bytu zajišťuje vlastní plynový kotel, který současně ohřívá vodu - výši nákladů si tak reguluje vlastník individuálně. Kuchyňská linka je zhotovená na míru vč. moderních spotřebičů, koupena disponuje vanou i prostorným sprchovým koutem a jako velmi pozitivní spatřujeme skutečnsot, že v koupelně je podlahové topení. K dnešnímu dni byt nevyžaduje žádnou nutnou investici a je tak připraven k nastěhování.

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Atypický byt v Hanušovicích, 5+1, dvě koupelny

Prodej atypického bytu v cihlovém domě v Hanušovicích. Byt vznikl spojením dvou bytů, takže jeho současná dispozice je 5+1, přičemž disponuje i dvěma koupelnami a vstupy do bytu zůstaly zachované, takže je zde stále možnost byty využívat odděleně a zachovat si tak případné soukromí při větším počtu osob. Ve větší míře se jedná o byt, který je po rekonstrukci, přičemž část bytu je potřeba ještě upravit. Byt má vlastní plynový kotel, který současně ohřívá vodu a dále pak je možnost vytápění krbovou vložkou, V obou případech do radiátorů a v kuchyni, koupelně i části obývacího pokoje je rozvedeno podlahové topení. K bytu náleží jednak dvě samostatné komory, dále prostory sklepní a velké půdní prostory. Na pozemku, který je dlouhodobě v nájmu od MěÚ má pak vlastník bytu vybudovanou klidovou zónu s posezením, zapuštěným bazénem, přístřeškem pro uložení zahradní techniky. Dále velkou garáž s elektronickým ovládáním vrat a rovněž také venkovní kůlny. Objekt je velmi dobře udržován, dům má novou střechu, nově zateplenou fasádu domu a udržované jsou i vnitřní prostory. Jedná se o velmi vkusné bydlení s veškerým komfortem. Pro více informací kontakujte uvedeného makléře. 

Cena 3 990 000Kč

Tel: 774 733 330

Zemědělská usedlost v obci Hnojice

Prodej rozsáhlého rodinného domu (zemdělské usedlosti) v obci Hnojice, Celý objekt je určen k celkové rekonstrukci, nabízí však velký potenciál s využitím pro jednoho či více zájemců. Vzhledem k velikosti stavby a přilehlých pozemků se zde nabízí možnost dělení. Do domu jsou napojeny veškeré IS, avšak i jejich obnova bude zcela jistě žádoucí. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře. 

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Stavební pozemek v obci Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v obci Jiříkov. Pozemek o výměře 2390m2 s přístupem z obecní komunikace nabízí možnost výstavby domu ať už k trvalému bydlení či rekreaci, každopádně na hezkém klidném místě uprostřed přírody. V obci je obecní vodovod, nicméně aktuálně není zbudován až k nabízenému pozemku, je tedy nutnost vybodovat vlastní studnu stejně tak jako to mají okolní domy. Elektřina v bezprostřední blízkosti cca 5 m od hranice. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře. 

Cena 1 270 000Kč

Tel: 774 733 330

3+1 Olomouc, Na Vozovce

Prodej prostorného cihlového bytu s dispozicí 3+1 a výměrou 71m2 v Olomouci,ul. Na Vozovce. Byt je velmi dobře udržovaný, v pokojích jsou krásné zachovalé parkety, plastová okna samozřejmmostí, jinak se nabízí jeho revitalizace s ohledem na dnešní trendy v bydlení. Každopádně lukrativní lokalita s veškerou vybaveností v dosahu, za domem malý dvorek, který je možné využívat (v pronájmu za malý poplatek). Vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel vč. ohřevu vody. Součástí bytu je i samostatná spíž a v suterénu dva velké sklepy a jiné společné místnosti (sušárna, kolárna). Určitě neváhejte a kontaktutje uvedeného makléře pro více informací, případně i s domluvením termínu prohlídky. 

Tel: 774 733 330

PRODÁNO

Chata k celoročnímu užívání ve Vojtíškově (Malá Morava)

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní stavbu, kdy v její přízemní části se nachází prostorná místnost s krbem, ideální jako zázemí při větším počtu hostů. V patře je pak hlavní denní část propojená s kuchňským zázemím a v posledním patře jsou pak dvě ložnice. Chata je vybavena k celoročnímu užívání, takže může být i alternatvou rodinného domu. Na pozemku za chatou se pak nachízí stavba určená k uchování zahradního náčiní, dílna, skladovací prostory. Pro milovníky zahradničení je zde nejen okrasná část, ale i ta užitková a to i vč. skleníku pro pěstování sezóních produktů. Příroda v okolí je velmi zachovalá, jsou zde ideální podmínky pro turistiku, zejména cyklo a agroturistiku, V zimě obec nabízí velké množství udržovaných lyžařských tras a sjezdovek. V blízkém okolí je možno využít lyžařské střediska na Dolní Moravě a ve Starém Městě pod Sněžníkem.

4 990 000Kč

Pro více informací volejte tel: 774 733 330

3+1 Šumperk, ul. Uničovská

K prodeji byt v osobním vlastnictví v Šumperku na ul. Uničovská. Dispozičně je byt řešen jako 3+1 s výměrou 60m2, balkon a sklepní kóje. V bytě je zcela nová elektroinstalace - vč. pokojů, nové podhledy včetně osvětlení, dále pak vyzděné jádro - koupelna nachystaná na sprchový kout, menší kuchyňská linka, plastová okna samozřejmostí.

PRODÁNO

Stavební pozemek Křelov

K prodeji stavební pozemek v k. ú. Křelov,  který je dle platného územního plánu zahrnut mezi plochy smíšené obytné, není zatížen žádným omezením a napojení na IS je tak zcela určitě možné (elektřina, plyn, voda i veřejná kanalizace). Pozemek s celkovou výměrou 1 715m2 nabízí při stavbě rodinného domu dostatečný komfort, co se týče získaného prostoru, případně jej lze rozdělit i na více parcel a z jeho potenciálu získat maximum.  Pozemek je dobře přístupný k nájezdu na dálnici D35.

Cena 7 350 000Kč

Tel: 774 733 330

Zahrada v Dub nad Moravou

K prodeji zahrada v obci Dub nad Moravou o celkové výměře 951m2, s rozměry cca 9m šířky a 109m délky, na které jsou vysázeny ovocné stromy a keře (hruška, jabloň, rybíz). Zahrada není oplocena, vede k ní zpevněná cesta, nachází se kousek od místního hřiště, podle ÚP se jedná o plochy zemědělské. 

Cena na dotaz

Pro více informací volejte tel: 774 733 330 

PRODÁNO

Chata s přilehlými stavebními pozemky v Dolním Bušínově

Jedinečná nabídka prodeje chaty v rekreační oblasti Dolní Bušínov (místní název Bozéňov) s přilehlými pozemky o celkové výměře 5450m2, které jsou rovněž ÚP schváleny k výstavbě rekreačních objektů. Návrh rozdělení pozemků pro 6 dalších chat s pozemky o cca 700m2 a přístupovými cestami najdete v naší fotogalerii. Tato nabídka je určena pro milovníky krásného výhledu, soukromí a přitom v lokalitě, která svým zázemím nabízí atraktivní možnosti pro využití volného času. Samotná chata je jednopodlažní na svahu se suterénem pod cca 1/3 chaty a je orientována na jih. Pod chatou je nerušený výhled do údolí. V chatě se nachází kuchyňský kout, koupelna se standardním zázemím a obytný prostor, který není nijak členěný, nicméně tato možnost zde samozřejmě vzniká. Do chaty je přivedena elektřina, topení na TP, voda z vlastní vrtané studny, septik. Přímo v rekreační oblasti se nachází přírodní koupání, restaurace, wellness, kurty pro míčové hry, horolezecká stěna, zážitkový rybolov. Dovolujeme si upozornit všechny potencionální zájemce, že prodej bude výhradně realizován jako celek. Podrobné informace a případný termín prohlídky si žádejte u makléře zakázky.

Cena 6 860 000Kč

Tel: 774 733 330

Rodinný dům v Třebčíně

Prodej rodinného domu v obci Třebčín u Olomouce (dojezd do10min). Přetože je nemovitost určena k celkové rekonstruci, tak vzhledem k její velikosti má velký potenciál jak pro vybudování velkorysého rodinného domu pro jednu či více generací, případně pak jako bytový dům s několika bytovými jednotkami s možností rozšíření do dvorního traktu, který k tomu pro svoji šíři i vybízí. Jedná se o atypypickou nemovitost, která nabízí velkou škálu možností a její celková rekonstrukce se tak jeví spíše výhodou. Za domem se nachází rozlehlá zahrada, která nabízí další zajímavé možnosti při realizaci a to jak s možnostmi relaxace, tak užitku. Pro více informací kontaktujte makléře zakázky. 

PRODÁNO

Stavební pozemek Zábřeh, ul. Sokolská

Prodej pozemku, který je určen územním plánem města k výstavě rodinného domu nabízíme k prodeji. Jedná se o velmi lukrrativní polohu a to především z hlediska zaručeného soukromí. K pozemku jehož výměra činí 913m2 je MěÚ Zábřeh vydané závazné stanovisko povolující stavbu a rovněž je zpracovaná studie pro výstavbu nízkopodlažního domu se sedlovou střechou, jehož vizualizaci najdete v naší fotogalerii. IS jsou od pozemku vzdáleny cca 50m, přičemž pozemek samotný je již celý oplocen. Pro více informací k předmětnému pozemku a k podmínkám prodeje volejte na tel: 774 733 330

Cena 2 740 000Kč

Cihlový byt 2+1 Zábřeh, ul. Sokolská

Prodej bytu s dispozicí 2kk v osobním vlastnictví v Zábřeze na ul. Sokolská. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, vč. všech rozvodů, ohřev vody stejně jako vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. Nová koupelna, kuchyň, podlahy. K bytu náleží podíl na venkovním zahradním prostoru, kde je i šopa pro potřeby uschování např. kola, zahradního náčíní a samozřejmě sklep. V domě jsou celkem čtyři byty, takže se jedná o klidné soužití. Aktuálně se řeší převod na samostatné bytové jsdnotky, což znamená, že na koupi tohoto bytu bude možné čerpat hypoteční úvěr, případně stavební spoření. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře.

PRODÁNO


Rodinný dům v obci Rozstání okr. Prostějov

Prodej rodinného domu v obci Rozstání v okr. Prostějov. Jedná se o koncový dům v řadové zástavbě dispozičně řešen jako 3+1. V domě jsou plastová okna, nová kuchyňská linka (stáří 1rok), v jeho pravé části je nová elektřina, stejně tak rozvody vody. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění plynovým kondenzačním kotlem, voda veřejná i vlastní studna, připojeno na veřejnou kanalizaci. Na zahradu, která je za domem je možný vstup zadním vchodem domu, parkování na vlastním pozemku vedle domu. V obci Rozstání je veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ (nižší stupeň), pošta, knihovna, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Rekreační středisko Baldovec - místo nejen pro rekreaci 2km, Machocha 13km, přehrada Plumlov 18km.

Tel: 774 733 330

PRODÁNO

Chatka s pozemkem v Postřelmově

Prodej pozemku v zahrádkářské osadě v Postřelmově při ul. Vyhnálovská. Pozemek má výměru 401m2 a je na něm postavena zahradní chatka cca 4x4m. Chata je se zděným základem, podsklepená, jinak celodřevěná. Na pozemek přivedena elektřina a užitková voda ze společných studní. Možnost napojení i na hlavní řad, který je však v ulici před osadou. Jedná se o velmi příjemné prostředí, kdy samotný pozemek je osázen žívým plotem a je na něm několik ovocných stromů a keřů. Celá osada je pak oplocena s uzamykatelnou bránou. V bezprostřední blízkosti je pak možnost koupání či rybolovu v rybníku "Piskáč", kde je i zázemí místní restaurace a vyžití pro děti. V případě zájmu o informace či prohlídku kontaktujte uvedeného makléře.

700 000Kč

Tel: 774 733 330

 

Prodej Komerčního prostoru v Šumperku, ul. Uničovská

Prodej komerčního objektu, který je nyní evidován v KN jako rodinný dům v Šumperku na ul. Uničovská. Objekt je aktuálně využíván jako administrativní zázemí několika firem a jeho přízemní prostory jsou pronajaté firmě, která se zabývá prodejem dílů na auta .
Ve 2. NP jsou převážně kancelářské prostory (cca 10 kanceláří o ploše 25m2) . Vstup do jednotlivhých kanceláří je buď přímo z hlavní chodby, která vede středem budovy, nebo jsou kanceláře i vzájeně propojeny mezi sebou, což samozřejmě nabízí možnost jejich vzájemného propojení a tím pádem získání většího prostoru. Samozřejmostí jsou i vedlejší prostory jako je šatna, sklady, sociální zázemí i kuchyňka. K budově bude vyčleněn vlastní pozemek s plochou cca 1800m2. 


Cena 9 000 000Kč

Tel: 774 733 330

© 2019 ORKA - Olomoucká realitní kancelář, Polská 595/12, 779 00 Olomouc, pobočka Zábřeh - Valová 268/2, 789 01 Zábřeh
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!