Byt 3+1 v centru Olomouce, ul. Tylova s parkovacím stáním v suterénu domu

Prodej bytu v lukrativní lokalitě Olomouce a to na ul. Tylova. Byt jehož dispozice je 3+1 se nachází ve 4. NP domu s výtahem. Jeho podlahová plocha činí 80m2 a k tomu disponuje jak lodžií, tak balkonem. V suterénu domu je pak vlastní parkovací stání. Byt samotný je velmi dobře dispozičně řešen, jeho pokoje jsou neprůchozí, koupelna prostorná, toaleta samostatná a dále je zde velký šatní prostor. Vytápění bytu řeší vlastní plynový kotel, který současně ohřívá i vodu. Byt je v udržovaném stavu, nicméně jeho rekonstrukce, která by splňovala aktuální trendy bude zcela jistě zapotřebí. 

Cena 6 215 000Kč

Tel: 774 733 330

Bytový či apartmánový dům Písařov

K prodeji apartmánový či bytový dům v obci Písařov, se třemi byty, parkovacím stáním a zahradou. Byt v přízemí má výměru 102m2 a jeho dispozice je 3kk. Pokoje v patře jsou pak dispozičně 2kk a jejich výměry jsou 50m2 a 66m2. Každý z těchto horních bytů má svůj vlastní el. kotel s rozvody do radiátorů, bojler a krbová kamna. Přízemní byt je napojen na tepelné čerpadlo zn. Thosiba (vzduch voda) a vyápění je podlahové. Koupelna disponuje vanou i sprcjovým koutem, WC je samostatné. Koupelny v patře jsou vybaveny sprchovými kouty, samozřejmostí jsou přípojky na pračku, součástí kuchyňských linek jsou rovněž spotřebiče. Byt přízemní má navíc potravinovou spíž a vlastní sklep. Mimo to je v domě společná technická místnost. Objekt je možné koupit celý nebo po jednotlivých bytech, ať už k trvalému bydlení či k rekreačním nebo komerčním účelům. V současné době probíhá rozdělení na samostatné bytové jednotky, kdy ke každé z nich bude jedno parkovací stání a část pozemku. V případě potřeby řešit koupi hypotečním úvěrem je možné ručit kupovanou nemovitostí. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Byt 3kk, 102m2 s parkovacím stáním a zahradou v Písařově

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 3kk o výměře 102m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je co do prostoru nadstandardně velkorysý. Byt je napojen na tepelné čerpadlo zn. Thosiba (vzduch voda), vytápění je v celém bytě podlahové, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje vanou i sprchovým koutem, WC je samostatné. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče, dále pak samostatná potravinová spíž i sklep. Mimo to je v domě společná technická místnost, k bytu náleží jedno parkovací stání a část zahrady. Byt se nachází v domě, kde jsou celkem tři byty a je tak možné objekt koupit celý nebo po jednotlivých bytech, ať už k trvalému bydlení či k rekreačním nebo komerčním účelům. V současné době probíhá rozdělení na samostatné bytové jednotky, takže v případě potřeby řešit koupi hypotečním úvěrem je možné ručit kupovanou nemovitostí. Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře. 

Cena na dotaz

Tel: 774 733 330

Prvorepubliková vila v Zábřeze

Představujeme Vám nabídku prodeje prvorepublikové vily v Zábřeze v ul. na Křtaltě s možností dvougeneračního bydlení případně jako kombinaci bydlení a zázemí firmy. Vila, jejíž duch je patrný ve všech vnitřních prostorech a pro milovníky obzvláště tohoto období nabízí jedinečnou atmosféru své doby. Obě obytná podlaží jsou dispozičně prakticky totožná, až na drobné odchýlení, které můžete vidět v naší fotogalerii na přiložených půdorysech. V suterénu domu se pak nachází velké sklepní prostory a garáž pro osobní automobil. Nemovitost je v udržovaném stavu odpovídajícímu jejímu stáří, nicméně rekonstrukci především technického zázemí se jeví jako žádoucí. K nemovitosti přiléhá prostorná zahrada, která dle platného územního plánu spadá mezi plochy smíšené obytné městské, tudíž se zde nabízí možnost dělení pozemku a případná výstavba další nemovitosti vzhledem k uvedené rozlehlé ploše. 

Cena 11 900 000Kč

Tel: 774 733 330 

2+1 Zábřeh, Školská

Prodej bytu v cihlovém domě s dispozicí 2+1 a výměrou cca 60m2. Byt se nachází v přízemí domu, který prošel celkovou revitalizací stejně jako byt samotný, který je po kompletní a velice vkusně provedené rekonstrukci. V celém bytě jsou nové rozvody - elektro, voda i plyn - vytápění bytu zajišťuje vlastní plynový kotel, který současně ohřívá vodu - výši nákladů si tak reguluje vlastník individuálně. Kuchyňská linka je zhotovená na míru vč. moderních spotřebičů, koupena disponuje vanou i prostorným sprchovým koutem a jako velmi pozitivní spatřujeme skutečnsot, že v koupelně je podlahové topení. K dnešnímu dni byt nevyžaduje žádnou nutnou investici a je tak připraven k nastěhování.

Prodáno

Tel: 774 733 330

Atypický byt v Hanušovicích, 5+1, dvě koupelny

Prodej atypického bytu v cihlovém domě v Hanušovicích. Byt vznikl spojením dvou bytů, takže jeho současná dispozice je 5+1, přičemž disponuje i dvěma koupelnami a vstupy do bytu zůstaly zachované, takže je zde stále možnost byty využívat odděleně a zachovat si tak případné soukromí při větším počtu osob. Ve větší míře se jedná o byt, který je po rekonstrukci, přičemž část bytu je potřeba ještě upravit. Byt má vlastní plynový kotel, který současně ohřívá vodu a dále pak je možnost vytápění krbovou vložkou, V obou případech do radiátorů a v kuchyni, koupelně i části obývacího pokoje je rozvedeno podlahové topení. K bytu náleží jednak dvě samostatné komory, dále prostory sklepní a velké půdní prostory. Na pozemku, který je dlouhodobě v nájmu od MěÚ má pak vlastník bytu vybudovanou klidovou zónu s posezením, zapuštěným bazénem, přístřeškem pro uložení zahradní techniky. Dále velkou garáž s elektronickým ovládáním vrat a rovněž také venkovní kůlny. Objekt je velmi dobře udržován, dům má novou střechu, nově zateplenou fasádu domu a udržované jsou i vnitřní prostory. Jedná se o velmi vkusné bydlení s veškerým komfortem. Pro více informací kontakujte uvedeného makléře. 

Cena 3 990 000Kč

Tel: 774 733 330

Stavební pozemek v Kolšově

K prodeji stavební pozemek v obci Kolšov o celkové výměře 1618m2 s možností rozdělení na menší parcely - vhodné nejen pro investora. Na pozemku se již nenachází žádné stavby, pozemek je srovnán do roviny. Zakreslení IS najdete v naší fotogalerii, elektřina ukončena u hranice pozemku na sloupu ČEZ, Cetin ukončen na hranici pozemku, stejně tak i obecní voda je v těsné blízkosti pozemku, kanalizace v ulici.

Cena 3 100 000Kč

Tel: 774 733 330

Stavební pozemek v obci Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v obci Jiříkov. Pozemek o výměře 2390m2 s přístupem z obecní komunikace nabízí možnost výstavby domu ať už k trvalému bydlení či rekreaci, každopádně na hezkém klidném místě uprostřed přírody. V obci je obecní vodovod, nicméně aktuálně není zbudován až k nabízenému pozemku, je tedy nutnost vybodovat vlastní studnu stejně tak jako to mají okolní domy. Elektřina v bezprostřední blízkosti cca 5 m od hranice. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře. 

Cena 1 270 000Kč

Tel: 774 733 330

Chata k celoročnímu užívání ve Vojtíškově (Malá Morava)

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní stavbu, kdy v její přízemní části se nachází prostorná místnost s krbem, ideální jako zázemí při větším počtu hostů. V patře je pak hlavní denní část propojená s kuchňským zázemím a v posledním patře jsou pak dvě ložnice. Chata je vybavena k celoročnímu užívání, takže může být i alternatvou rodinného domu. Na pozemku za chatou se pak nachízí stavba určená k uchování zahradního náčiní, dílna, skladovací prostory. Pro milovníky zahradničení je zde nejen okrasná část, ale i ta užitková a to i vč. skleníku pro pěstování sezóních produktů. Příroda v okolí je velmi zachovalá, jsou zde ideální podmínky pro turistiku, zejména cyklo a agroturistiku, V zimě obec nabízí velké množství udržovaných lyžařských tras a sjezdovek. V blízkém okolí je možno využít lyžařské střediska na Dolní Moravě a ve Starém Městě pod Sněžníkem.

4 990 000Kč

Pro více informací volejte tel: 774 733 330

Chatka s pozemkem v Postřelmově

Prodej pozemku v zahrádkářské osadě v Postřelmově při ul. Vyhnálovská. Pozemek má výměru 401m2 a je na něm postavena zahradní chatka cca 4x4m. Chata je se zděným základem, podsklepená, jinak celodřevěná. Na pozemek přivedena elektřina a užitková voda ze společných studní. Možnost napojení i na hlavní řad, který je však v ulici před osadou. Jedná se o velmi příjemné prostředí, kdy samotný pozemek je osázen žívým plotem a je na něm několik ovocných stromů a keřů. Celá osada je pak oplocena s uzamykatelnou bránou. V bezprostřední blízkosti je pak možnost koupání či rybolovu v rybníku "Piskáč", kde je i zázemí místní restaurace a vyžití pro děti. V případě zájmu o informace či prohlídku kontaktujte uvedeného makléře.

Prodáno

Tel: 774 733 330

 

Prodej Komerčního prostoru v Šumperku, ul. Uničovská

Prodej komerčního objektu, který je nyní evidován v KN jako rodinný dům v Šumperku na ul. Uničovská. Objekt je aktuálně využíván jako administrativní zázemí několika firem a jeho přízemní prostory jsou pronajaté firmě, která se zabývá prodejem dílů na auta .
Ve 2. NP jsou převážně kancelářské prostory (cca 10 kanceláří o ploše 25m2) . Vstup do jednotlivhých kanceláří je buď přímo z hlavní chodby, která vede středem budovy, nebo jsou kanceláře i vzájeně propojeny mezi sebou, což samozřejmě nabízí možnost jejich vzájemného propojení a tím pádem získání většího prostoru. Samozřejmostí jsou i vedlejší prostory jako je šatna, sklady, sociální zázemí i kuchyňka. K budově bude vyčleněn vlastní pozemek s plochou cca 1800m2. 


REZERVOVÁNO

Tel: 774 733 330

© 2019 ORKA - Olomoucká realitní kancelář, Polská 595/12, 779 00 Olomouc, pobočka Zábřeh - Valová 268/2, 789 01 Zábřeh
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!